Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо, дане нам природою..." 2024 рік

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №15 «Зірочка»

комбінованого типу

НАКАЗ

від 15 січня 2024 року                                                                                                                               №11-о

Про проведення Тижня знань

безпеки життєдіяльності

На виконання спільного наказу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від 18 липня 2023 року № 228/205-од «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти області у 2023/2024 навчальному році», з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи з окресленого напрямку в закладах освіти міста, виховання поважного ставлення до здорового способу життя та гармонійного розвитку, збереження та поліпшення власного здоров’я, створення і підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності людини як у повсякденному житті так і в умовах надзвичайних ситуацій та наказу управління освіти КМР від 15.01.2024р. № 22/о

НАКАЗУЮ:

1. В період з 29 січня по 02 лютого 2024 року провести Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я – це благо, дане нам природою …».

2. Вихователю-методисту Сілковій Ю.А:

2.1. Розробити заходи та скласти план
роботи;

2.2. Висвітлювати хід Тижня та розміщувати відповідні матеріали на сайті закладу.

3. Вихователям всіх груп - планувати та проводити роботу з формування у
дітей уявлень     про     можливі     небезпеки     природного     характеру     та відпрацювання стереотипів поведінки під час надзвичайних ситуацій.

4. Особливу увагу при плануванні та проведенні заходів приділяти раціональній
організації рухової активності дітей через ігри, заняття, що складають різні
рівні емоційного навантаження.

5. Проводити заходи агітаційного характеру, пропагандистського з питань
надзвичайних ситуацій серед батьків та залучення їх до заходів, питань захисту життя та здоров’я дітей під час НС.

6. Залучити працівників Головного управління ДСНС України в Кіровоградській області для надання консультативної допомоги педагогічним працівникам під час підготовки та проведення заходів, до проведення роз’яснювальної роботи серед здобувачів освіти.

7. Тиждень безпеки та сприяння здоровому способу життя дитини завершити
відзначенням переможців в іграх, змаганнях, виставках малюнків.

8. Матеріали Тижня надіслати в управління освіти КМР до 05.02.2024р.

9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на вихователя-методиста Сілкову Ю.А.

Директор закладу                                       _______                                     Л.Коц

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №15 «Зірочка»

комбінованого типу

НАКАЗ

від 02 лютого 2024 року                                                                                № 16-о

Про підсумки проведення

Тижня безпеки життєдіяльності

На виконання наказу управління освіти Кропивницької міської ради від 15.01.2024р. № 22/о «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності» у дошкільному закладі в період з 29 січня по 02 лютого 2024 року проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Під час Тижня безпеки життєдіяльності з 29 січня по 02 лютого 2024 року на тему: «Здоров’я – це благо, дане нам природою …», проведено заходи відповідно до розробленого плану.

Хочеться відмітити такі заходи, як:

• Лялькову виставу «Дівчинка Нехочуха» провели вихователі Без’язична І..М., Дубиняк В.О.
  • Виховний захід «Зимове фіточаювання» вихователями Биш Д.С., Корж О.Л.
  • Спортивну розвагу  «Хто здоровий - той сміється, все йому в житті вдається!» підготовлену інструктором з фізкультури Озерною Д.В.
  • Розвагу «Про здоров’я треба знати!»  провели вихователі Долженко Т.С.,  Прунькевич Ю.О.

Враховуючи зазначене вище

НАКАЗУЮ:

1. Визнати, що заходи «Тижня безпеки життєдіяльності» проведено на належному рівні.

2. Вихователю-методисту, Сілковій Ю.А., постійно організовувати заходи, щодо сприяння закріпленню знань про здоровий спосіб життя.

3. Вихователям усіх вікових груп і надалі продовжувати виховувати і розвивати навички здоров`язбережувальної поведінки.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                        ____                                              Л.Коц

I молодша група № 1 "Малятко"

30.01.  Середа

01.02.   Четвер