STREAM - проєкт "Город на підвіконні" 2024

Город на підвіконні!
На дворі  весни, а в групах нашого дитсадка, на підвіконнях вихователі та дітки створили міні-городи, які дарують радість усім - від маленьких до великих.

Малюки протягом лютого - квітня  із задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини, квасолю, доглядали, спостерігали за їх ростом і розвитком та ще й мали смачні вітаміни до столу. Група № 2 висадили мандарин, а група № 6 авокадо.

Городи на підвіконні в дитячому садку сприяють розвитку допитливості і спостережливості в дітей, вони допомагають краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення малят про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці. І все ж, не тільки достатком славляться грядки на вікні, а й можливістю живого спілкування з рослинами!

I молодша група № 1

Середня логопедична група № 6