Проєкт "LEGO-camp: Творці майбутнього" 2023

«LEGO-camp: Творці майбутнього»

Відкриття.

Сьогодні у нас в садочку,відбулося урочисте відкриття LEGO-camp.Творці майбутнього, в гості до дітей завітали Lego-квіточка та Капітошка. Діти з задоволенням виконували завдання квесту. Цей день приніс яскраві емоції та гарний настрій дітям.

Другий день.

Челендж продовжили вихованці старшої логопедичної групи №2 "Капітошка" та середньої логопедичної групи №6 "Дзвіночок".
Завданням груп було утворити геометричні фігури та навчити орієнтуватися в просторі. Протягом дня з дітьми були проведені цікаві логоритмічні вправи та дидактичні ігри з Lego. Наприкінці дня передали челендж наступній групі!

Третій день.
Челендж продовжили вихованці середньої групи № 3 "Квіточка".
Дітей ознайомили з державними та народними символами України. З дітьми були проведені цікаві ігри з Lego. Наприкінці дня передали челендж наступній групі!

Четвертий день.
Челендж продовжили вихованці старшої групи № 5 "Бджілка" з психологом та вихованці середньої логопедичної групи №6 "Дзвіночок" з логопедом.
З дітьми були проведені цікаві нейропсихологічні та логопедичні вправи та ігри з Lego. Наприкінці дня передали челендж наступним групам!

П'ятий день.
Челендж продовжили вихованці старшої групи № 5 "Бджілка" та вихованці різновікової інклюзивної групи №4 "Сонечко".
З дітьми створювали "МІСТО МОЄЇ МРІЇ" засобами LEGO-конструювання. І був надісланий виклик батькам найменших діточок нашого садочку "Вечір в сім'ї з LEGO"

В нашій відеолистівці ми, ДНЗ № 15 "Зірочка", підбили підсумки

продуктивного, цікавого, насиченого тижня.

Перейти по ссилці