ДОПОМОГА UNICEF

4 квітня 2024 року наш заклад отримав в подарунок серію чудових інформаційно-розвивальних плакатів «Гратися і не боятися» від МОН України та UNICEF. Це великі плакати, яскраво ілюстровані підійдуть для групової та індивідуальної роботи з дітьми. Кожна група отримала по 1 набору таких плакатів. Дякуємо Наталії Бабіч та Оксані Борщенко за турботу про нас.

Наш заклад щиро дякує Управлінню освіти Кропивницької міської ради, Кіровоградській ОВА та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за отриману гуманітарну допомогу. Ми отримали 2 набори для відпочинку (спортивний розвиток дітей) та 7 наборів для загального розвитку дітей.

Наш заклад 18 жовтня отримав бокси "Нумо відкривайте та розвивай"

Від: МОН України, ЮНІСЕФ. Спільно, НУМО. Платформи розвитку дошкільнят.

From the People of Japan

Наш заклад щиро дякує Благодійній організації Благодійний

фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво

ілюстрованої, цікавої, пізнавальної художньої дитячої

літератури для малечі нашого закладу.

Саме партнерські відносини, є тією основою на якій базується

наша спільна підтримка ЗСУ та впевненого руху до ПЕРЕМОГИ;

педагогів, дітей і батьків з питань раннього розвитку й освіти

дитини, формування культури читання у підростаючого

покоління та читацької практики в житті дітей дошкільного

віку.

Висловлюємо всьому колективу Благодійного Фонду повагу та

вдячність від  ДНЗ №15 "Зірочка".

Ми впевнено крокуємо до Перемоги і бажаємо сил та наснаги

новим друзям!

Хочемо винести подяку за гуманітарну допомогу управлінню освіти  та благодійній організації "Благодійний фонд "Безпечне майбутнє " в межах реалізації проєкту Дитячого фонду  ООН (ЮНІСЕФ) "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей  та їх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб,  які постраждали внаслідок війни в Україні.

За сприяння управління освіти та за результатами  його плідної співпраці з організацією Благодійний фонд "Безпечне майбутнє" й дитячим фондом UNICEF отримано таку необхідну гуманітарну допомогу для дошкільного закладу: бак для води, бойлер, обігрівачі, аптечку.

Обладнання встановлено в закладі та введено в експлуатацію.

За сприяння управління освіти та за результатами його плідної співпраці з дитячим фондом UNICEF отримано гуманітарну допомогу для дошкільного закладу.

Комплекти методичних матеріалів  для роботи, які нам передала  команда ГО «СКЦ «Задзеркалля» (О. Кашлаков), координатор проекту психосоціальної підтримки Г.Суркова,що працює у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.