Новорічні свята 2023- 2024

Новий рік у дитячому садочку - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо вірять у казку. Це час подарунків, сюрпризів, веселощів. Сьогодні у наймолодших дітлахів була чарівна казка, де вони Сніговичці шукали її носика. Новорічне  свято було справжнім дивом.

Новий рік - найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється зі смаколиками та святковим настроєм. Дітки середньої логопедичної групи № 6 разом із Зимонькою, Карамелькою та Сніговичкою готували собі новорічні смаколики. Скільки ж позитивних емоцій, радості, захоплення викликали поява Св.Миколая. Дуже важливо зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.

До дітлахів різновікової інклюзивної групи №4 завітав чарівний Янгол, який підготував веселі хороводи, пісні, танці, конкурси, ігри. А подарунки від Св.Миколая залишили у дитячих серцях багато незабутніх вражень.

Наближаються новорічні свята, у душі оживає казка. Щоближче святкові дні, то яскравішим стає відчуття казки, немов повсюди літають її чари. Дітки середньої групи №3 святкували казкове солодке новорічне свято. На ньому звучали веселі новорічні пісні, хороводи, мерехтіли гірлянди та приходили чарівні гості - Зимонька, Карамелька та Сніговичка-вередулька. А особливо дітки чекали на Св.Миколая, який їм принесе подарунки. Це найчарівніший момент, адже подарунки отримувати завжди приємно.

Діти старшої логопедичної групи святкували новорічне свято "Небесна майстерня". Це свято подарувало море позитиву, безліч дитячих посмішок та гарний настрій. відгомін цього свята зігріватиме теплом серця наших дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива і надію на щасливе майбутнє.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.Радісний святковий настрій створився у дітей. У цьому допоміг яскраво прикрашений зал, гарна ялинка, що виблискувала кульками та гірляндами, які мерехтіли різнокольоровими вогниками та звісно Св.Миколай. З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом та жартами.

Новий рік – чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, один з найулюбленіших, радісних та душевних свят. Казково прикрашена ялинка та чарівно вбрана музична зала подарували незабутні враження та настрій малятам. Діти танцювали біля красуні-ялинки, водили хороводи, розповідали вірші, співали та вітали усіх гостей з Новорічним святом.